دعای عظم البلا علائم نزدیک به ظهور - ظهور به روایت علماء و بزرگان

علائم نزدیکی ظهور به روایت علماء و بزرگان


۱- آیت الله سید محمد مهدی لنگرودی:

برای شناخت ایشان:
۱- قبل از اینکه پدرش بداند که خانمش باردار است آیت الله سید ابوالحسن اصفهانی به ایشان میگوید و همین اسم را برای او انتخاب میکند.

۲- علاقه ی زیادی که به بحضرت مهدی (عج) دارد لقب عبدالصاحب را برای خود انتخاب میکند.

۳- کرامات زیادی دارد و چشم برزخی

۴- بیش از ۱۵جلد آثار ارزنده و... برای شناخت بیشتر به کتاب پرهای صداقت ص ۱۶۱الی ۱۶۴مراجعه شود.

خوده حضرت آیت الله محمد مهدی لنگرودی می فرمایند:

در مشهد دیداری با سید حسنی داشتم (همان کسی که قبل از ظهور حضرت قیام می کند) ایشان سید حسنی به جریان چزیره خضراء اعتقاد داشتند ولی فرمودند: محلی که عده ای می گویند مثل مثلث برمودا و جاهای دیگر درس نیست.

در مورد انقلاب اسلامی نظرشان این بود که فاصله بین انقلاب با ظهور حضرت کمتر از ۴۰ سال است و می گفتند این مطلب را در ضمن احادیث علائم ظهور برداشت کرده اند و یکی از شاگردانش گفت آقا فرمود یک روز چشم باطنی ام باز شد و چیزهایی را می دیدم که اذیت میشدم از خدا خواستم که از من بگیرد و آن حالت به من دست ندهد.

منبع : پرهای صداقت ص ۱۶۳محمد لک علی آبادی.

توضیح : سید حسنی نامبرده طبق احادیث و روایات حدوداً ۳ ماه به قیام حضرت براثر جنایاتی که سفیانی در عراق ببار می آورد برمی تابد و رزمندگانی داوطلب به سمت اهواز حرکت میکنند. به اهواز که می رسند در همان گیرودار شایعه میشود که حضرت مهدی قیام نموده سفیانی چند لشکرش را می فرستد که او را بگیرند و بیاورند که در بین مکه و مدینه سرزمینی بنام بیداء همه به زمین فرو میروند و چند لشکر سفیانی با ایرانیان و نیروهای سید حسنی درگیر می شوند که لشکریان سفیانی شکست می خورند و فرار می کنند. سید حسنی و نیروهایش به سمت حضرت مهدی حرکت می کنند و با او بیعت می نمایند.


۲- استاد شیخ عبد القائم شوشتری

حضرت استاد شیخ عبد القائم شوشتری می فرمایند یکروز در سفری که به سوریه رفته بودم خیلی هوا گرم بود بقصد زیارت حضرت مقداد حرکت کردم و پس از جستجوی زیاد قبر ایشان را پیدا کردم. صدایی از قبر جناب مقداد به من گفت: تا کی میخواهی به زیارت مقدادها رفته بیایی، برو سراغ مقدادهای زنده. حاج آقای شوشتری اهل باطن بودند و باطن اشخاص را میدیدند و گاهی خدمت رجال الغیب می رسیدند که می توانید در کتاب پرهای صداقت محمد لک آبادی ص ۲۰۰تا ۲۰۹بخوانید و کرامات ایشان را ملاحظه بفرمائید.

حضرت آقای شوشتری فرمودند:

اخیراً درمکه با شخصی که از رجال الغیب بود برخورد کردم، سوالات متفاوتی از ایشان پرسیدم و جوابهایی را مرحمت کردند یکی از سوالات من این بود که آیا ظهور نزدیک است؟ در جواب فرمودند:  "ظهوره نزدیک" از آنچه که در ذهن شماست هم نزدیک است.

حضرت آقای شوشتری می فرمایند که در ذهن من این بود که مسیحیان در سال ۲۰۰۰میلادی در محل عروج حضرت مسیح جمع شده بودند و می گفتند که جناب مسیح علیه السلام وقتیکه رفته فرموده من ۲۰۰۰ سال دیگر می آیم ولی من عقیده داشتم و دردلم بود که آنها اشتباه میکنند چون وقتیکه حضرت مسیح به آسمان عروج کرد، حدود ۳۳ سال سنش بود. وقتیکه بگوید من ۲۰۰۰ سال دیگر می آیم ( میشود سال ۲۰۳۳) چون ۳۳ سال از سال ۲۰۰۰ گذشته. خلاصه بنده در ذهنم بود که حضرت مسیح در سال ۲۰۳۳ می آید و واضح است حضرت مسیح که فرود می آید پشت سره آقا امام زمان نماز می خواند یعنی آقا ظهور کرده است که آن فرد رجال الغیب گفت از آنچه که درذهن شماست هم نزدیکتر است.

منبع:  پرهای صداقت محمد لک آبادی ص ۲۰۳


در هفته نامه ی صبح صادق مورخه 20/6/85 میخوانیم: آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید فرمودند: گسترش فرهنگ مهدویت در سراسرجهان، بشارتی بر نزدیکی ظهور منجی موعود عج است. وی در جمع زائران و شیفتگان امام عصر عج جمعه شب در مسجد جمکران افزودند: امروز باعنایت پروردگار ، در اقصی نقاط دنیا شاهد جشن و سرور میلاد منجی عالم بشریّت هستیم و طبق روایات رسیده این برنامه ها و تشکیلات نشان از نزدیک بودن ظهور حضرت مهدی عج دارد.

هفته نامه صبح صادق 20/6/85


آیت الله خزعلی فرمودند: در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی امام خمینی فرمودند: این انقلاب شکست خوردنی نیست و روزی میرسد که ما اسلام را به تمام جهان صادر میکنیم.و مقدمات ظهور امام عصر عج را فراهم میکنیم. امروز شاهد تحقق بیانات امام خمینی ره هستیم.

روزنامه کیهان 9/7/86


استاد حمید سبزواری از شعرای معروف فرمودند: ... امروز ضرورت پرداخت به مسآله ی ظهور بیش از هر زمانی احساس میشود. بنظر من از علائم ظهور چیزی باقی نمانده است. و وقایعی که میگذرد نوید ظهور میدهد. وظیفه ی ما این است که برای اینکه یار و حامی امام زمان عج باشیم خودمان را بسازیم.

روزنامه جوان 12/2/84


حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و رئیس شعبه ی اول دادگاه عالی انتظامی قضات ( در حال حاضر) در دعای ندبه روز جمعه 22/12/84 که از تلویزیون سراسری پخش میشد: فرمودند: برادران! برای آقا نیرو جمع کنید. سرباز جمع کنید. بخدا آقا داره میاد و هم در جمعه بهمن ماه 89 مشابه آن.


محمود احمدی نژاد رئیس جمهور در همایش ایرانیان مقیم خارج در خطاب به آنان فرمودند: شما امروز در یک مقطع سرنوشت ساز تاریخی قرار دارید، یک دوران جدید آغاز می شود و شما در این دوران هستید. خود را مجهز و آماده کنید که آینده ی درخشان متعلق به شماست.

روزنامه خراسان 12/5/89

 - - -            - - -             - - -        - - -

و در دیدار با مدیران و منتخبان استاد کردستان فرمودند: اعتقاد شخصی من است که همه ی انبیاء الهی آرزو داشتند زمان ما را درک کنند چرا که پیچ تند و آخرین پیچ تاریخ است و عبور از گردنه ایست که نتیجه زحمات تمام انبیاء است. قرار است در این دوره از پیچ ظلم تحقیر، به دوره ی درخشان تاریخی برسیم. امروز همه ی مدّعیان شکست خورده اند، مارکسیست ها کارشان تمام شده است و سرمایه داران هم به آخره خطّ رسیده اند و تنها راه، بازگشت به راه انبیاء الهی باقی مانده است.

روزنامه خراسان 3/2/90


آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در خطبه های نماز جمعه ی تهران ۱/۴/۸۶ ضمن  یادآوری ششم تیر سال ۱۳۶۰ ( روز سوء قصد به رهبر معظم انقلاب) فرمودند: مصلحت خدا بر این بود که حضرت آیت الله خامنه ای از آن سوء قصد جان سالم به در ببرند و امروز سکان دار کشتی امت اسلامی باشند تا پرچم اسلام را بدست صاحب اصلی اش برسانند.

روزنامه کیهان 2/4/86


در کتاب " آیا ظهور امام زمان نزدیک است؟"، واحد تحقیقاتی گل نرجس ص ۲۴۲در علائم قبل از ظهور اشاره به رهبری مقام معظم رهبری نموده است. و با اشاره به سخنی از بزرگان حقّ و حقیقت که در ماه رمضان تماس با ایشان داشته اند آن بزرگ فرموده است: مقام معظّم رهبری فردی صالح و منتظر واقعی امام عصر عج می باشد و در یک بیان (که عین آن بیان را نمی توان عنوان کرد) به مظلومیت ایشان اشاره مستقیم نمودند. نکته ی قابل توجه دیگر اینکه این سّید جلیل القدر خراسانی وظیفه ی بسیار مهمّ و حساسی در قبال ظهور بر عهده دارند که این وظیفه از اسرار است و قابل ذکر نیست. کسانیکه مخلصانه به امام عصرعشق می ورزند نسبت به ایشان ارادت خاصّی دارند.

منبع : آیا ظهور امام زمان نزدیک است؟ ص ۲۴۲


    متن سخنرانی سید حسن نصرالله در خصوص نزدیکی ظهور
 
این سخنرانی قبل از سال 2007 صورت گرفته است.


آنچه به شما می گویم: ما به زمان (وعده داده شده) نزدیک می شویم. به این زمان که فرصتی الهی در تاریخ است. به دگرگونی هایی نزدیک می شویم که در قرن بیستم به وجود آمده اند و نیز تحولاتی که در ابتدای قرن بیست و یکم آغاز شده اند.

آنچه تاکید می گردد این است که ما به سرعت در جهت نیل به این استحقاق، طی مسیر مینماییم.

ای برادران و خواهران، همانا مهدی (عج) و مسیح (ع) هر دو قطعاً در آینده ایی که در حال طلوع است خواهند آمد.
 
ما ملتهای مستضعف و ستم دیده در آخرالزمان هستیم و به یقین می دانیم که سرانجام این عیار (حق و باطل) و پایان این جنگ، دارای نتایج و پایان روشنی است.
 
امید، صبر، یقین و انتظار، چیزهایی هستند که داشتن آن ها بر ما واجب است.

+ نوشته شده در  ۹۰/۰۶/۱۵ساعت   توسط ر - خ | 
 
صفحه نخست

آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
ای دل بشارت میدهم
خوش روزگاری می رسد
یا درد و غم طی می شود
یا شهریاری می رسد
ای منتظر غمگین مشو
قدری تحمل بیشتر
گردی به پا شد در افق
گویی سواری میرسد

پیوندهای روزانه
پسران نیاسراخرالزمان
شه خاطره

شخصیتها وبزرگان
کلبه دوست
دفاع همچنان باقی است
ثانیه شمارانتظار
یاری اهل شام
اوخواهدامد
قدم به قدم با یاد ظهور
انامجنون الحسین
حرف اینه
دنباله عشق
حسین تشنه لبیک است نه تشنه اب
تبسم ظهور
133
یادداشت های دل
راه رضوان
حرف دل
انتظار
پيشگوئيهاي شاه نعمت الله ولي .زرتشت .نوستر اداموس
ستوده
اخباراخرالزمان کنگدز
توصیه های دکتر نگارکریمی متخصص پوست و مووزیبایی
علامات ظهورالامام المهدی عج
انديشه قم
تالارفرماندهان شهید
همسنگر
دانشجوی دامپزشکی
ظهور مهر
کبوترانه پریدید خوش بحال شما
خسته درحبس زمین
پايگاه فرهنگي النبا ئالعظيم
ستوده
يا نور وياقدوس
برترین انسان
ظهور نزدیک است
انتي سهيونيسم
خط مقدم .بسوی ظهور
نینوا
شعرهای ائینی
هیئت سیدالشهداکاشان
googlo
چشم انتظار مولا
دختر چادری
لحظه های انتظار
فاطمیات
صاحب الزمان
منتظرقائم عج
عاشقان مهدی
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
آذر ۱۳۹۰
شهریور ۱۳۹۰
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM